RuPy - Ruby & Python Conference

Posted by Jacek Galanciak on

Konferencja RuPy 2008, która odbędzie się 12-13 kwietnia 2008 r., w Poznaniu to już druga konferencja poświęcona językom programowania Python i Ruby. Pierwszy raz odbyła się w kwietniu 2007 r. Doszło wówczas do spotkania entuzjastów tych technologii z Polski i innych krajów. Ta pierwsza konferencja nie była dużym przedsięwzięciem, ale okazała się ogromnym sukcesem i wartościowym doświadczeniem zarówno dla uczestników jak i prelegentów. Zachęceni tych faktem, organizatorzy w tym roku celują w wydarzenie o jeszcze większej skali.

Komitet organizacyjny konferencji RuPy 2008 poszukuje prelegentów chętnych wygłosić referat dotyczący języków Python i Ruby. Jeśli macie jakieś interesujące pomysły, nie zwlekajcie i wyślijcie e-maila ze swoją propozycję złożoną z tytułu referatu, krótkiego opisu zagadnienia oraz kilku słów o sobie pod adres: talks@rupy.eu. Dla zaproszonych prelegentów oferowane są darmowe zakwaterowania i wyżywienie oraz możliwość poznania bardzo energicznej społeczności IT. Zachęcamy ponadto wszystkich do uczestnictwa w dodatkowych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów konferencji. Zeszłoroczne ‘Geek party’ dla wielu było niezapomnianym wrażeniem. Macie również możliwość także wspierać inicjatywę RuPy poprzez propagowanie adresu strony konferencji i informacji o niej.

Osoby chętne do wygłoszenia referatu proszone są do nadsyłania propozycji na powyższy adres w terminie do końca stycznia 2008!

Więcej informacji o konferencji na stronie: http://www.rupy.eu